Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Klebark Mały

Klebark Mały, warmińsko-mazurskie

  • 299 900 zł
  • 1 594 m²
  • 188 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Chrapkows...

Skontaktuj się

Działka budowlana Klebark Mały

Klebark Mały, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

299 900 zł

1 594 m²

188 zł/m²

Działka budowlana Klebark Mały

Zaktualizowane: 6 maja 2026

299 900 zł 1 594 m² 188 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 299 900 zł (188 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 594 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 56m; szerokość: 29m; pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: M2 Estate, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 927

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości M2 Estate prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1594 m, położoną w miejscowości Klebark Mały.

Klebark Mały to kameralna, dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Purda, zaledwie ok. 5 km od Olsztyna . Bliskość miasta sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Dla działki nr. (...)

Agent

Łukasz Chrapkowski

502 448...

502 448 463

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 448...

502 448 463

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy