Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Klebark Mały - Oferty wynajmu nieruchomości

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn(Klebark Mały + 6 km)

28 440 zł855 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - nowo budowany obiekt magazynowy w miejscowości Szczęsne pod Olsztynem. Lokalizacja: miejscowość Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Bema

Kętrzyńskiego,Olsztyn(Klebark Mały + 6 km)

60 zł/m²22 m² 1 614 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 22,41 m , położony na I piętrze eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł392 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Hale magazynowe o łącznej powierzchni zabudowy 392 m2 wraz z działką o powierzchni 2500 m2. Hale położone w przemysłowej części Olsztyna. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł37,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie o pow. użytkowej 37,5 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Dorotowo

Dorotowo(Klebark Mały + 13 km)

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowy / usługowy o powierzchni 300m2. Lokal posiada zaplanowaną; - otwarta przestrzeń ( 2 pomieszczenia), - 4 gabinety - toaleta damska, męska z wc, - zaplecze socjalne Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę na ulicy Mroza 20C Blok umiejscowiony w Centrum Jarot na otoczonym zielenią osiedlu. 5 minut do Lidla, stokrotki, centrum Fitnesu.

Szczegóły ogłoszenia

2 216 zł109 m² 20,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o specyfikacji magazynowo-biurowej, położony w ścisłym centrum handlowo-usługowym Olsztyna przy ul. Składowej 3 Zestawienie pomieszczeń (109.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana, ul. Modrzewiowa

Wójtowo(Klebark Mały + 3 km)

15 000 zł305 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Obiekt z 2 halami (154 m2 i 103 m2), pomieszczeniami biurowo-handlowymi, myjnią, placem manewrowym przy drodze S16 na orzysz/ełk - w miejscowości Wójtowo. Lokalizacja: wójtowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Klebark Mały

Klebark Mały,warmińsko-mazurskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 190 m2 w tym przeszklony ogród zimowy i z duży ogród na zewnątrz. 4km od miasta Olsztyn. 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, dwa kominki. Mieszkanie może być umeblowane lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowskiego

Olsztyn(Klebark Mały + 6 km)

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 38m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Borkowskiego (dawna Gotowca) w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn(Klebark Mały + 6 km)

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij